ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ 25/4/2018 – ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ 25/4/2018 – ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ
Οι εκλογές του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ» για την ανάδειξη νέων οργάνων (Διοικητικό Συμβούλιο & Ελεγκτική Επιτροπή) θα διεξαχθούν την ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 στα κεντρικά γραφεία του ΟΣΕ (Καρόλου 1-3, Αθήνα) στον 9ο όροφο, από τις 08.00’ το πρωί έως τις 19.00’ το απόγευμα. Τα μέλη της ΕΝΟΤΗΤΑΣ για να ψηφίσουν πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή την υπηρεσιακή τους ταυτότητα.

Την ψήφο των συναδέλφων διεκδικούν οι παρακάτω τέσσερις (4) συνδυασμοί:

Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία Συνταξιούχων Σιδηροδρομικών

Δημοκρατική Συνεργασία Συνταξιούχων «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»

Πορεία Ευθύνης Συνταξιούχων Σιδηροδρομικών

Ενωτικό Δίκτυο Σιδηροδρομικών

Κάνοντας αριστερό κλικ στο όνομα του κάθε συνδυασμού μπορείτε να δείτε τους υποψηφίους του για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Ελεγκτική Επιτροπή.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ (Δ.Α.Σ.Σ.Σ.)

Α. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
  5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου
  6. ΚΑΒΡΙΚΑΣ – ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  7. ΚΑΛΟΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  8. ΜΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  9. ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
  10. ΞΥΓΓΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Βασιλείου
  11. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου
  13. ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
  14. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  15. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  16. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
  17. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου
  18. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
  19. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ελευθερίου

(Ψηφίζονται μέχρι 7)

Β. ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
  2. ΜΑΓΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  3. ΝΤΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
  4. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ  «Η ΕΝΟΤΗΤΑ»

Α. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΚΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαραλάμπους
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  4. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
  7. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  8. ΚΟΥΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα
  9. ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  10. ΜΟΡΦΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Σπύρου
  11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

 (Ψηφίζονται μέχρι 7)

Β. ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΛΑΔΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Αθανασίου
  2. ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

 

ΠΟΡΕΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ

Α. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δρακούλη
  2. ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευσταθίου
  4. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  5. ΣΩΝΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Δημητρίου
  6. ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου

(Ψηφίζονται μέχρι 7)

Β. ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

 

ΕΝΩΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ

Α. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΓΑΡΓΑΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λουκά
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  6. ΛΑΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Έκτορα
  7. ΜΟΥΓΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
  8. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
  9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΙΑΜΟΣ του Εμμανουήλ
  10. ΣΜΑΪΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  11. ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  12. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  13. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

 (Ψηφίζονται μέχρι 7)

Β. ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΚΟΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  2. ΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

(Ψηφίζονται μέχρι 3)